43151 Klášterec nad Ohří (okres Chomutov)
Ve výjimečné lokalitě historického centra lázeňského města nabízíme k prodeji krajní řadový rodinný dům, který čeká na nového majitele, jenž ocení jeho potenciál a jedinečný charakter. Tato nemovitost je skvělou příležitostí pro ty, kteří hledají prostor k realizaci svých představ o luxusním rodinném bydlení. Dům je dvoupodlažní, částečně podsklepený a disponuje prostornou půdou. Díky svým dispozicím nabízí ideální podmínky pro dvougenerační bydlení. K pozemku náleží garáž a prostorné dílny, které je možné přeměnit na součást zahrady. Poloha domu v klidné části města a snadná dostupnost hlavní silnice zajišťuje komfortní životní podmínky i výborné spojení. Tento dům je perfektní volbou pro ty, kteří hledají nemovitost s charakterem a možností přizpůsobit ji svým náročným požadavkům.
ID zakázky | 227036 |
---|---|
Aktualizace | 17.01.2025 |
Druh objektu | smíšená |
Stav objektu | špatný |
Užitná plocha | 280 |
Poloha objektu | řadový |
Jmenuji se Josef Hůďa a již 6 let se věnuji realitnímu trhu, především v okrese Chomutov, Ústeckém a Karlovarském kraji. Zabývám se prodejem všech druhů nemovitostí, přičemž mou specializací je strategie prodeje zaměřená na dosažení nejvyšší možné ceny.
Za svou práci jsem získal významná ocenění - v roce 2024 jsem se umístil na 1. místě v soutěži Realiťák roku v okrese Chomutov a stal jsem se 7. nejlepším makléřem v celé České republice v rámci společnosti Bidli.
V práci se řídím zásadou upřímnosti a vždy se snažím být ke svým klientům otevřený, i když to někdy může být nepříjemné. Mým cílem je poskytovat profesionální a zároveň osobní přístup - o každou nemovitost se starám, jako bych prodával svou vlastní. Realitní činnost je pro mě nejen profesí, ale i životním stylem.
Pokud hledáte spolehlivého partnera pro prodej či koupi nemovitosti, neváhejte se na mě obrátit.
Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.
Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.
Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.
Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.
Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.